Проглашење најбољих ученика матураната
11.05.2026.
По четврти пут проглашавамо најбоље ученике. За 2025//26. годину Василије Шукић (гимназија), Лара Грк (музичка школа) и Николина Гордић (медицинска школа).
Скромно смо их наградили и уричили им признања са директором Мишом Пешићем и васпитачима Весном Миљановић и Николом Бутулијом.
Желимо им да их знање, срећа и успјех увијек прате кроз живот!
