Проглашење најбољих ученика матураната

11.05.2026.

По четврти пут проглашавамо најбоље ученике. За 2025//26. годину Василије Шукић (гимназија), Лара Грк (музичка школа) и Николина Гордић (медицинска школа).

Скромно смо их наградили и уричили им признања са директором Мишом Пешићем и васпитачима Весном Миљановић и Николом Бутулијом.

Желимо им да их знање, срећа и успјех увијек прате кроз живот!